Hi Top

HiTop jest nowoczesną terapią energotonową. Stanowi ona perfekcyjne połączenie tradycyjnych zabiegów prądem z energoterapią. W przeciwieństwie do standardowej elektroterapii główną zaletą systemu HiTop jest jednoczesne oddziaływanie na cały organizm. Skuteczność tej metody polega na przepływie przez ciało prądu elektrycznego i wprowadzaniu do niego prawie stukrotnie większej dawki energii niż w przypadku klasycznej terapii. Łagodne działanie i wysoka skuteczność sprawiają, że terapia energotonowa HiTop ma wiele zastosowań.

Efektywnie wykorzystuje się ją przy leczeniu takich schorzeń jak bóle kręgosłupa, łokieć tenisisty czy zwyrodnienia stawów. Kuracja przy wykorzystaniu metody HiTop uchronić może przed bolesnymi operacjami i długotrwałym okresem rekonwalescencji. Terapia energotonowa przyspiesza regenerację tkanki skórnej, dlatego też z równym powodzeniem może być stosowana w leczeniu odleżyn i trudno gojących się ran. Uporczywe migreny także nie będą już dłużej stanowić problemu. Nowatorskie zastosowania sprawiają, że z walorów terapii w bezpieczny sposób korzystać mogą również osoby chore na nowotwory. HiTop likwidując obrzęki limfatyczne, przyniesie ulgę pacjentom po usunięciu węzłów chłonnych. Poprzez system stymulacji mięśni metoda ta stanowi niezastąpioną pomoc przy rehabilitacji osób z porażeniem nerwów i po przebytych udarach mózgu.

Metoda Hi Top znalazła również zastosowanie jako rodzaj odnowy biologicznej. Rozluźniając nasze mięśnie i stymulując nerwy, usuwa efekty zmęczenia, a przy tym redukuje napięcie i stres. Po 30-minutowej lub godzinnej terapii człowiek czuje się odprężony, wypoczęty i pełen pozytywnej energii.

Dodatkową zaletą terapii energotonowej Hi Top są jej nieocenione sukcesy w walce ze zbędnymi kilogramami. Proces lipolizy polega na uwalnianiu do krwiobiegu zasobów energetycznych (w postaci kwasów tłuszczowych i glicerolu) z tkanki tłuszczowej, przez co następuje jej redukcja.

Stymulacja energotonowa w postaci SimulFam(c)X w zakresie 2,5-3,5 Hz pobudza tkankę tłuszczową do uwalniania zapasów tłuszczu, które mogą zostać spalone przez organizm. Jest to szczególnie ważne w przypadku specyficznych miejsc "opornych" na odchudzanie, np. na brzuchu, udach lub biodrach, które często pomimo stosowania diety i zwiększenia aktywności fizycznej pozostają nadmiernie otłuszczone.

Zastosowanie stymulacji energotonowej na takie miejsca mobilizuje redukcję zawartej w nich tkanki tłuszczowej oraz pozwala na nieinwazyjne, efektywne i bezpieczne dla zdrowia kształtowanie sylwetki

Do skutecznej terapii wystarczy 5-6 zabiegów!