Kilka słów o firmie
Kontakt
Dyplomy i wyróżnienia
Certyfikaty
Wyślij swoją opinię
Zasady przetwarzania danych osobowych
Klauzula informacyjna (RODO)

Wiadomości
Nowoczesne metody rehabilitacji

Prawa pacjenta
Obowiązki pacjenta

PORADNIE LEKARSKIE
USŁUGI PIELĘGNIARSKIE
NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA LEKARSKA
DIAGNOSTYKA - BADANIA
MEDYCYNA PRACY
REHABILITACJA
ĆWICZENIA GRUPOWE

Zobacz najnowsze ...

Przydatne adresy


Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne 'PULS'

Centrum Medyczne. Rehabilitacja i odnowa biologiczna.


Działamy od 1999 roku. Początkowo właścicielem PULS-u była VNH Fabryka Grzejników sp. z o.o. w Wałczu. Od momentu utworzenia dyrektorem był dr Włodzimierz Maniszewski. Od kwietnia 2013 roku dr Maniszewski jest jedynym właścicielem Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego PULS.

"PULS" jest pierwszym zakładem opieki zdrowotnej w powiecie wałeckim i jednym z pierwszych w regionie, który uzyskał (już w 2003 roku) certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Fachowość, profesjonalizm i dbałość o Klienta, to nasze największe atuty. Profesjonalna kadra oraz najnowsza aparatura to gwarancja doskonale postawionej diagnozy. Nasze doświadczenie sprawia, iż doskonale wiemy, że wysoka jakość usług odgrywa najważniejszą rolę.


U nas każdy klient traktowany jest indywidualnie. W ofercie, jaką mamy przyjemność Państwu zaprezentować znajduje się szeroki wachlarz usług medycznych i rehabilitacyjnych - zarówno w ramach NFZ, jak i ekskluzywnych usług odpłatnych.


Oferta rehabilitacyjna, która obejmuje zarówno profilaktykę wad rozwojowych jak i całą gamę działań mających przywrócić zaburzone funkcje organizmu - zaspokoi wymagania nawet najbardziej troskliwych rodziców.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne i inteligentne technologie, które sprawiają, że poziom naszych usług, to czołówka tego co można oczekiwać w Polsce i Europie.


Nasze usługi skrojone są na miarę Państwa potrzeb. Zapraszamy!


Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne 'PULS'

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne 'PULS'

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne 'PULS'

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne 'PULS'

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne 'PULS'


  • Zobacz też: