Personel
Godziny przyjęć
Kontakt

Informacje ogólne
Rodzaje zabiegów

Informacje ogólne
Stosowane metody
Indeks dolegliwości
Cennik

Zobacz ... >>>











personel medyczny Wałcz

mgr Anna Matuszak

Kierownik Działu Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej
tel. 790 600 313
email: amatuszak@puls-walcz.pl

Anna Matuszak



Więcej informacji:


czytaj cv

Rehabilitacja Wałcz



personel medyczny Wałcz

mgr Elżbieta Pakoca


Nauczyciel i praktyk

tel. 600 46 46 46
email: epakoca@puls-walcz.pl

Elżbieta  Pakoca



Więcej informacji:


czytaj cv

Rehabilitacja Wałcz



personel medyczny Wałcz

mgr Joanna Krasocka

tel. 505 060 345
email: jkrasocka@puls-walcz.pl

Joanna Krasocka



Więcej informacji:


czytaj cv

Rehabilitacja Wałcz



personel medyczny Wałcz

mgr Anna Bierbasz

tel. 505 636 467
email: abierbasz@puls-walcz.pl

Anna Bierbasz



Więcej informacji:


czytaj cv



personel medyczny Wałcz

Małgorzata Czajkowska

fizjoterapeuta licencjonowany

tel. 604 207 628
email: mczajkowska@puls-walcz.pl

Małgorzata Czajkowska



Więcej informacji:


czytaj cv

Rehabilitacja Wałcz



personel medyczny Wałcz

Anna Gabrysiak

fizjoterapeuta licencjonowany

tel. 606 451 862
email: agabrysiak@puls-walcz.pl

Anna Gabrysiak



Więcej informacji:


czytaj cv

Rehabilitacja Wałcz



personel medyczny Wałcz

mgr Barbara Radziun

tel. 502 046 186
email: bradziun@puls-walcz.pl

Barbara  Radziun



Więcej informacji:


czytaj cv

Rehabilitacja Wałcz